Par mums Projekti Tehnoloģijas Jaunumi Kontakti Galērijas Ī Ķąń Ļšīåźņū Ņåõķīėīćčč Ķīāīńņč Źīķņąźņū Ćąėåšå’ About us Projects Technologies News Contacts Galery
Par mums Projekti Tehnaloģijas Jaunumi Kontakti Galerijas


AEROC - Jaunās paaudzes gāzbetons

Klasiskā, t.sk. arī AEROC, gāzbetona visas galvenās izejvielas ir dabīgie minerālmateriāli - cements, kaļķi un smalki samaltas kvarca smiltis. Gāzbetons (vai porainais betons) satur lielu daļu gaisa, kas atrodas materiāla slēgtajās porās. Gāzbetona izstrādājumu kvalitāte lielā mērā ir atkarīga no izejvielām un arī ražošanas tehnoloģijas, kas dažādās rūpnīcās var krasi atšķirties.

AEROC ir preču zīme, ar kuru Aeroc AS izgatavo gāzbetona izstrādājumus savā rūpnīcā, kura atrodas Igaunijā, Kundas pilsētas tuvumā, un pārdod tos arī ārpus Igaunijas - Latvijā, Lietuvā, Dānijā, Zviedrijā, Somijā un Sanktpēterburgā. AEROC preču zīmes nosaukumā ir izmantoti angļu valodas vārdi "air" (gaiss) un "rock" (akmens). AEROC - viegls kā gaiss, ciets kā akmens - lieliski izsaka šī materiāla fizikālās īpašības.

Visas AEROC galvenās izejvielas ir ekoloģiski tīri dabīgie minerālie materiāli, kas visi tiek piegādāti no rūpnīcas tuvākās apkārtnes - cements no Kundas, kaļķi no Rakkes un smiltis no Aeroc AS smilšu karjera Toolsē. Ir svarīgi atzīmēt, ka AEROC izstrādājumu ražošanā netiek izmantoti degakmens pelni, tāpēc, salīdzinot ar t.s. SILBET pelnu bloku, šeit ir darīšana ar principiāli citu materiālu kā pēc izejvielu sastāva, tā arī pēc īpašībām.

AEROC ir visvieglākais celtniecībā izmantojamais akmens materiāls, kam ir pietiekoša stiprība lai to varētu izmantot vairākstāvu ēku nesošo sienu būvei. Pateicoties augstas kvalitātes izejvielu un mūsdienīgu ražošanas tehnoloģiju apvienojumam, AEROC izstrādājumiem ir sasniegti tilpuma masas un spiedes stiprības attiecības rādītāji, kuri ir vieni no labākajiem pasaulē šajā jomā. AEROC materiāla slēgtajās porās, kuru izmēri ir 0,5 - 2,0 mm, esošais gaiss dod izstrādājumiem lieliskas siltumizolācijas īpašības, kā arī tiem ir augsta uguns izturība. Materiāls ir ļoti viegli apstrādājams, izturīgs pret ūdeni un salu. Īsi sakot, AEROC ir akmens ar labākajām koksnes īpašībām, taču atšķirībā no koksnes, nedeg, nepūst un nebaidās mitruma. AEROC ir ekoloģiski tīrs materiāls, kas nesatur un neizdala kaitīgas vielas. No AEROC blokiem ar vismazāko tilpummasu (? 400 kg/m³), AEROC EcoTerm var uzbūvēt vienslāņa ārsienu bez papildus siltumizolācijas materiālu pielietošanas. Šāda viendabīga, "elpojoša" un siltumu akumulējoša ārsienas konstrukcija veido telpās veselīgu un patīkamu mikroklimatu, kas ir salīdzināms ar mikroklimatu guļbūves ēkās. AEROC EcoTerm ārsiena izlīdzina straujās ārējās temperatūras svārstības, aukstajos ziemas vakaros, šādā ēkā ir mājīgs siltums bet karstajās vasaras dienās - patīkams vēsums.

Koka statņu – karkasa tipa būvniecība.

infoforbuilding.com
Monolītā betona sienu un starpsienu konstrukcija no AAB celtniecības blokiem

www.aab.ru
AEROC - Jaunās paaudzes gāzbetons

www.aeroc.lv

Katrai tehnoloģijai ir savi plusi un mīnusi, par kuriem bieži vien Pasūtītājs jau ir ticis skaidrībā pats. Mēs neuzstājam, mēs konsultējam, balstoties uz savu pieredzi. Izvēle un gala vārds vienmēr ir Pasūtītāja ziņā.
Maza Bolderajas iela 2b , Riga, Talr./f. (+371) 67815170; mob.(+371) 29234063
ASSVE Sia All rights reserved, 2002-2008