Par mums Projekti Tehnoloģijas Jaunumi Kontakti Galērijas Ī Ķąń Ļšīåźņū Ņåõķīėīćčč Ķīāīńņč Źīķņąźņū Ćąėåšå’ About us Projects Technologies News Contacts Galery
Par mums Projekti Tehnaloģijas Jaunumi Kontakti Galerijas


SIA "ASSVE" ir dibināta 2002. gada februārī. "ASSVE" darbības galvenais virziens ir privātmāju būvniecība pēc individuālajiem projektiem konkrētam Pasūtītājam uz viņa zemes gabala, lai kur arī tas atrastos.

Pēdējos sešos gados privātmāju būvniecības tirgus ir jūtami mainījies. Tirgū ir jauni spēlētāji tā saucamie attīstītāji, kas ņem bankās kredītus, būvē lētas (pašizmaksā) privātmājas ar diezgan zemu, atsevišķu pozīciju kvalitāti, bet pārdod par tirgus cenām. Klienti ir apjukumā, pirkt gatavu, uzreiz, vai būvēt pašiem. Arī bankas naudu meta pakaļ( līdz 2007g. Jūlijam), tik pērc. Rezultātā individuāli būvētām, oriģināli projektētām privātmājām tirgus niša ir samazinājusies.

Mūsu būvfirma tomēr pieturas pie savas stratēģijas un pārliecības – katram Sava individuāli projektēta, no kvalitatīviem materiāliem būvēta PRIVĀTMĀJA. Tai vienmēr būs augstāka tirgus vērtība. Par to vienmēr varēs teikt Tāda ir tikai man. un saimniekam būs 100% pašapziņa par paveikto.

Kā svarīgāko mēs uzskatām maksimāli plašāka pakalpojumu klāsta sniegšnu saviem Pasūtītājiem, lai gala rezultātā Pasūtītājs iegūtu savā īpašumā skaistu, komfortablu, modernu un arī ekonomisku ekspluatācijā privātmāju.

Lai to nodrošinātu mēs kā pirmo pakalpojumu piedāvājam mājas būvniecības tāmes sastādīšana, kuras gaitā kopā ar Pasūtītāju izvēlamies pielietojamos mājas iekšējās un ārējās apdares, dizaina un interjera materiālus.

Galvenais un atbildīgākais posms mūsu sadarbībā ar Pasūtītāju ir pilna kompleksa būvdarbu veikšana, kas sevī iekļauj :

1) ja nepieciešams, ģeodēzisko izpēti,
2) ārējās komunikcijas:

  • ūdens apgādi
  • gāzi
  • elektrību
  • kanalizācijas sistēmu
  • pievadceļus
3) pamatus, pārsegumus, ārsienas, jumta konstrukcijas, logus un durvis, garāžu aprīkojumu, iekšējo un ārējo apdari no visdažādākajiem materiāliem;
4) visas iekšējās komunikācijas:
  • elektroapgādi
  • telefonu, TV, datortīklu
  • ūdeni un kanalizāciju
  • apkures sistēmas, sākot no šķidrā kurināmā, līdz pat zemes enerģijas izmantošanai
5) teritorijas labiekārtošanas darbus

Kad māja ir uzbūvēta, mēs palīdzam Pasūtītājam to nodot ekspluatācijā, jo arī tas ir process, kas prasa laiku un sava veida zināšanas. Mūsu uzņēmums pēc būvdarbu pabeigšanas Jūsu privātmājai dod divu gadu garantiju, izsniedzot garantijas vēstuli ar garantijas aprakstu un nosacījumiem.

Mēs būvējam privātmājas,
bet ja mums pasūtītu
debesskrāpi, uzbūvētu arī
to

bulding.lv


 

 

 

 


Galvenais Pasūtītāja ieguvums, strādājot ar vienu darbu izpildītāju - pilns būvdarbu pakalpojumu klāsts, vienota atbildība par veicamajiem būvdarbiem, kā arī drošība garantijas perioda laikā.

Mēs esam profesionāļi un būsim priecīgi Jums palīdzēt!
Maza Bolderajas iela 2b , Riga, Talr./f. (+371) 67815170; mob.(+371) 29234063
ASSVE Sia All rights reserved, 2002-2008